ECO kabelky 

Vystupte z denní šedi a zažijte pocit jedinečnosti. Pořiďte si kabelku, která rozzáří Váš outfit a ostatní budou jen tiše závidět. Naše kabelky Vás beze sporu zaujmou obrovským výběrem barev, motivů i funkčními detaily. Kabelky se výborně hodí do kombinace ke sportovnímu oblečení, ale i k oblečení elegantního střihu. Kabelek, stejně jako bot, není nikdy dost. 

Pokud máte výčitky, že další kabelku už opravdu nepotřebujete, věříme, že informace, že kabelka je vyrobená z druhotných materiálů a zasloužila si tedy označení ECO vás přesvědčí o tom, že váš šatník ji nutně potřebuje! Protože co je ECO to je trendy. Kabelka je vhodná i na větší nákupy, skripta i vybavení pro vašeho prcka. Kabelka Vás navíc očaruje svou lehkostí a už vás nečekají žádná otlačená ramena!

* Designové ekologické kabelky vyrobené z PET lahví * Originální design v souladu se současnými módními trendy * Materiál: 100% polyester (eco) * Vysoká kvalita, krásně drží tvar * Dvě kapsy * Zapínání na zip * Nosnost 7 kg * Možno prát na 30 st. - nesušit v sušičce

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 69 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 69 položek