Novinky

Rodina milovnic kabelek

Rodina milovnic kabelek

Jsme RODINA! Jsme tvá rodina z Ostravy! Rodina milovnic kabelek.

Pokud nás ještě neznáte, tak jsme partička nadšenců, co milují design, kabelky a vše kolem. Osobně se s Vámi potkáváme na akcích (marketech, festivalech, workshopech, prezentacích, aj.) přes 10 let. Hlavní postavou celého projektu jsem já, Petra Rolová. V roce 2023 po velkém restartu, jak životním, tak pracovním, jsem přetvořila starý web na nový eshop www.dareceknamiru.cz, na kterém Vás srdečně vítám.

Kdo mne zná ví, že jdu do všeho naplno, tzv. z 0 na 100. Pořád se snažím tvořit a posouvat nápady dál. Proto mne napadl nápad - vytvořit svou rodinu milovnic kabelek. Chtěla bych Vás přizvat do své rodinky, ať i vy se dozvíte novinky ze světa kabelek a designu, poznáte zákulisí naší tvorby, více informací o designování a focení jednotlivých kolekcí, akcích které pro Vás chystáme a spoustu dalšího ...

Course creator laptop iphone ipad mockup email header (2)

 

Co musíte udělat, aby jste byl/a členem rodiny milovnic kabelek?

 

 1. Založte si účet 

  Jděte na Registrace - dareceknamiru a založte si uživatelský účet.

 2. Povolte, že chcete dostávat náš e-mailing

 3. Nakupujte a získávejte!

  Čím více u nás nakupujete, tím více získáváte. Čím více nakupujete a sdílíte s námi (fotky, videa, recenze, doporučení, aj.) znamená více výhod, slev a nabídek pro Vás!

 4. Výhody, tipy, limitované kolekce, vychytávky, návody a slevy!

  Registrací do Rodiny milovnic kabelek získáte také výhody na našem druhém webu www.manamana-czech.cz a u našich partnerů. (chystáme na rok 2024)

  Získáte také možnost vrátit produkty bez účtenky.

  Blue Modern Game Button Twitch Panel (1)

LIMITOVANÉ KOLEKCE DŘÍV NEŽ OSTATNÍ. Pravidelně pro Vás vytváříme limitované kolekce. Chcete se o nich dozvědět dříve než ostatní. Naší rodině to vždy řekneme dříve než ostatním. A uvidíte i něco navíc! 

Hodnoty, láska a férový přístup toto razím nejen v životě, ale také v podnikání. Proto jako člen naší rodiny milovnic kabelek získáte také možnost objednání nových výrobků v předprodeji.

Orange Minimalist Fashion Style Email Header

 

Neváhejte a přidejte se k nám! Těším se na Vás osobně na akcích nebo na našich sociálních sítích

Facebook

dareceknamiru.cz (@darecek_na_miru) • Fotky a videa na Instagramu

 

Mějte úžasný den a těším se, jak se blíže poznáme.

Petra, DARECEKNAMIRU.CZ, MANAMANA-CZECH.CZ

Beige Feminine Portrait Inspiration Quote Instagram Post

Fotoreport: Ostrava má 100 tváří, focení s Lucou ve stylu StreetArtu

Fotoreport: Ostrava má 100 tváří, focení s Lucou ve stylu StreetArtu

Nad Ostravou se vznáší nádech historie a průmyslového ducha, který tvoří tuto jedinečnou část České republiky. Tento kus země skrývá nespočet krásných míst a příběhů, které stojí za pozornost. Nedávno jsme měli tu čest se vydat na průzkum pod Frýdlantské mosty v Ostravě, a přinesli Vám fotoreport, který kombinuje krásu tohoto města s ještě větší krásou - skvělou ženou Luckou a nádhernými kabelkami MANA MANA.

20230921_162843  20230921_164125

Ostrava je město, které má mnoho tváří. Můžete tu najít historické památky i technické památky. Tato místa připomínají, jak důležitou roli hrála Ostrava v průmyslovém rozvoji České republiky. Jsou však také místem, kde se město setkává s moderním uměním a kulturou.

Abychom zachytili krásu Ostravy a zároveň propojili tradici s modernou, rozhodli jsme se spojit síly krásné ženy a kabelky MANA MANA. Lucka je nejen krásnou, ale i nadanou ženou, která nás okouzlila svou přirozenou elegancí a sebedůvěrou. Vytvořili jsme takový malý artový mash-up během úterního odpoledne přímo uprostřed města a vytvořili zase něco nového, magického. 

20230921_164511   20230921_164718

Každá kabelka je unikátním uměleckým dílem, které spojuje tradiční řemeslnou práci s moderním designem. Každá fotografie zachycuje atmosféru tohoto místa a zároveň ukazuje, jak může móda a grafitti oživit každý prostor. Duše města - Tyto barevné a expresivní umělecké díla jsou jako duše města. Propojili jsme design MANA MANA tašek s streetartem. A toto je výsledek. Je to spojení tradice, moderního designu a místní kultury, které vytváří jedinečný styl pro každou příležitost.

20230921_165001   20230921_165519

 

Ostrava je město plné kontrastů a překvapení. Společně s Vámi bude dále odhalovat krásy tohoto města a úžasných lidí, co společně s námi tvoří. Další kráska, která s námi bude fotit je Veru. Těšte se společně s námi, co nového Vám zase odhalíme.

Tvořit nás baví. Důraz na preciznost, originalitu, styl, jednoduchost a kvalitní ruční zpracování se ze společnosti vytrácí. Chceme být výjimkou a přinést Vám to nejkvalitnější s perfektním servisem a přístupem, který je ojedinělý.

Myslím, že nám to i docela daří. Očíhněte, jaké nové kousky přibyly v kategoriích WOREK, LILY, SAWANA a další...

 

Mějte úžasný den Petra, DARECEKNAMIRU.CZ