Novinky

Věrnost a tvoření s námi se vyplácí

Věrnost a tvoření s námi se vyplácí

Bonusový program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. S naším novým bonusovým programem můžete sbírat body a tyto body využít jako slevu na své další nákupy. Zde je několik klíčových informací o tom, jak náš bonusový program funguje:

 1. Sbírejte body (dárečky)
  Když nakupujete na našem e-shopu, nejenže získáváte skvělé produkty, ale také získáváte body jako odměnu za vaši věrnost. Tyto body se automaticky připisují na váš věrnostní účet, což znamená, že čím více nakupujete, tím více bodů budete mít k dispozici. Sbírání bodů je jednoduché a přináší vám další výhody při vašich následných nákupech.
 2. Body za nákupy = dárečky za nákupy (bod se u nás nazývá dáreček)
  Body za nákupy se vám přičtou do vašeho konta ihned po uhrazení objednávky. Množství získaných bodů je vypočítáno kurzem,
  kde 1 dáreček získáte za 4.1 EUR nebo 100 CZK Návrh bez názvu (67)
 3. Další aktivity
  Kromě nákupů můžete získávat body také za následující aktivity.

  Aktivita Počet bodů
  Registrace 1 dáreček
  Svátek 1 dáreček
  Narozeniny 1 dáreček
  Výročí registrace 1 dáreček
  Zaslání fotky, jak Vám nakoupený výrobek sluší na email nebo zprávou na naše sociální sítě  2 dárečky
  Vytvoření recenze 2 dárečky

 4. Využijte své body
  Když budete mít dostatečný počet bodů, můžete je využít jako slevu na své další nákupy na našem e-shopu. To znamená, že budete moci nakupovat za nižší ceny nebo dokonce získat produkty zdarma. Vaše sleva bude vypočtena kurzem, kde 1 dáreček rovná se slevě 0.123 EUR nebo 3 CZK.
  Neregistrovaní zákazníci mohou také sbírat a uplatňovat body. Neregistrovaným zákazníkům pošleme e-mail s PIN kódem, který použijí pro uplatnění bodů.

 5. Sledujte svůj pokrok
  Po přihlášení do svého účtu můžete kdykoli zkontrolovat svůj aktuální stav bodů a historii svých transakcí na našem e-shopu. To vám umožní být vždy dobře informovanými a využívat všechny výhody našeho věrnostního programu. Aktualizace bodů provádíme každý den.

 6. Platnost bodů
  Platnost Vašich bonusových bodů je neomezená.

 7. Kombinace slev
  Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

 8. Vrácení zboží
  Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

 9. Další informace
  Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

 10. Výběr odměn - speciální produkty, které si můžete vybrat jako odměnu 
  Vytvořili jsme pro Vás speciální kategorii doprovodných produktů a služeb, kde můžete své nasbírané dárečky lehce proměnit za reálné dárečky.

Naším cílem je odměnit vás za vaši věrnost, tvoření nápadů společně s námi a podpořit vás v nákupech na našem e-shopu. Bonusový program je naší cestou, jak vám poděkovat za vaši podporu a věrnost. Takže začněte sbírat body a užívejte si výhody našeho bonusového programu ještě dnes!

Děkujeme, že jste s námi.

Petra, dareceknamiru.cz a manamana-czech.cz

Beige Feminine Portrait Inspiration Quote Instagram Post

Používáme Bonusový systém Ellity

Úspěšný závěr roku: Naše účast na MEAT DESIGN, KREATIV a charitativní akci pro Dominika

Úspěšný závěr roku: Naše účast na MEAT DESIGN, KREATIV a charitativní akci pro Dominika

Chceme se s vámi podělit o vzrušující zážitky, které jsme zažili na konci minulého roku, kdy jsme se zúčastnili tří významných událostí: MEAT DESIGN, KREATIV a charitativní akce "Postavíme Dominika na nohy - Bazárek pro Domču".

MEAT DESIGN v Ostravě: Inspirace, Umění a Design (https://meatdesign.cz/)

MEAT DESIGN Ostrava je festival plný inspirace, užitého umění a designu, který spojuje mladé autory s výrobci a značkami. Tato událost představuje prodejní přehlídku autorské tvorby z České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska. Pro nás to byla jedinečná příležitost setkat se s talentovanými designéry a výrobci, kteří nám poskytli inspiraci a nové nápady pro naše vlastní projekty.

Během festivalu jsme se také zúčastnili projekcí filmových dokumentů o designu a architektuře a navštívili přednášky, semináře a společenské akce, které nám otevřely oči pro různorodost světa designu.

20231124_104154 20231124_102617 20231125_100933 IMG-20231125-WA0016 Screenshot_20231124_203244_Instagram 20231124_102653 20231124_105913

 

KREATIV: Kreativita na Maximum (https://www.kreativostrava.cz/)

Další událostí, které jsme se s radostí účastnili, byla prodejní výstava KREATIV, kde více než 150 vystavovatelů představilo širokou škálu materiálů pro tvoření a své vlastní umělecké poklady. Nabídka zahrnovala korálky, látky, příze, suroviny pro svíčky, šicí stroje a mnoho dalšího. Pro nás to byla fantastická příležitost seznámit se s novými zákazníky, také potkat se stávajícími a představit novou kolekci.

Na výstavě probíhaly i různé workshopy a dílničky pro děti i dospělé, kde jsme si mohli vyzkoušet malování, háčkování, šití a mnoho dalších tvořivých aktivit. Kreativ nám poskytl jedinečnou příležitost prozkoumat a rozvinout naši kreativitu.

20231109_180111 20231110_114133 20231109_180118 20231110_150252 20231111_091728 20231111_102931 20231110_162803 20231111_112819 20231111_134243 20231110_180014

 

Charitativní akce: Postavíme Dominika na nohy (https://www.dominikopetnanohy.cz/)

V neposlední řadě jsme se s hrdostí stali sponzory charitativní akce "Postavíme Dominika na nohy - Bazárek pro Domču". Tato akce byla organizována na podporu tělesně postiženého Dominika z Těškovic, který zažil náhlou změnu ve svém životě v roce 2020. Akce se konala v sále obecního domu v Hlubočci a měla za cíl shromáždit finanční prostředky na zlepšení Dominikova života a jeho rehabilitaci.

V průběhu odpoledne byly připraveny různé aktivity pro návštěvníky, včetně dražby, koncertu a dalších charitativních aktivit. Byli jsme hrdí, že jsme mohli přispět k této skvělé věci a podpořit Dominika v jeho cestě k novým možnostem a lepšímu zítřku.

Celkově byl konec roku 2023 pro nás nezapomenutelným obdobím plným inspirace, kreativity a lidskosti. Jsme vděční za možnost podílet se na takovýchto událostech a těšíme se na další rok plný nových příležitostí a zážitků! Děkujeme vám, že jste s námi byli.

Rodina milovnic kabelek

Rodina milovnic kabelek

Jsme RODINA! Jsme tvá rodina z Ostravy! Rodina milovnic kabelek.

Pokud nás ještě neznáte, tak jsme partička nadšenců, co milují design, kabelky a vše kolem. Osobně se s Vámi potkáváme na akcích (marketech, festivalech, workshopech, prezentacích, aj.) přes 10 let. Hlavní postavou celého projektu jsem já, Petra Rolová. V roce 2023 po velkém restartu, jak životním, tak pracovním, jsem přetvořila starý web na nový eshop www.dareceknamiru.cz, na kterém Vás srdečně vítám.

Kdo mne zná ví, že jdu do všeho naplno, tzv. z 0 na 100. Pořád se snažím tvořit a posouvat nápady dál. Proto mne napadl nápad - vytvořit svou rodinu milovnic kabelek. Chtěla bych Vás přizvat do své rodinky, ať i vy se dozvíte novinky ze světa kabelek a designu, poznáte zákulisí naší tvorby, více informací o designování a focení jednotlivých kolekcí, akcích které pro Vás chystáme a spoustu dalšího ...

Course creator laptop iphone ipad mockup email header (2)

 

Co musíte udělat, aby jste byl/a členem rodiny milovnic kabelek?

 

 1. Založte si účet 

  Jděte na Registrace - dareceknamiru a založte si uživatelský účet.

 2. Povolte, že chcete dostávat náš e-mailing

 3. Nakupujte a získávejte!

  Čím více u nás nakupujete, tím více získáváte. Čím více nakupujete a sdílíte s námi (fotky, videa, recenze, doporučení, aj.) znamená více výhod, slev a nabídek pro Vás!

 4. Výhody, tipy, limitované kolekce, vychytávky, návody a slevy!

  Registrací do Rodiny milovnic kabelek získáte také výhody na našem druhém webu www.manamana-czech.cz a u našich partnerů. (chystáme na rok 2024)

  Získáte také možnost vrátit produkty bez účtenky.

  Blue Modern Game Button Twitch Panel (1)

LIMITOVANÉ KOLEKCE DŘÍV NEŽ OSTATNÍ. Pravidelně pro Vás vytváříme limitované kolekce. Chcete se o nich dozvědět dříve než ostatní. Naší rodině to vždy řekneme dříve než ostatním. A uvidíte i něco navíc! 

Hodnoty, láska a férový přístup toto razím nejen v životě, ale také v podnikání. Proto jako člen naší rodiny milovnic kabelek získáte také možnost objednání nových výrobků v předprodeji.

Orange Minimalist Fashion Style Email Header

 

Neváhejte a přidejte se k nám! Těším se na Vás osobně na akcích nebo na našich sociálních sítích

Facebook

dareceknamiru.cz (@darecek_na_miru) • Fotky a videa na Instagramu

 

Mějte úžasný den a těším se, jak se blíže poznáme.

Petra, DARECEKNAMIRU.CZ, MANAMANA-CZECH.CZ

Beige Feminine Portrait Inspiration Quote Instagram Post

Fotoreport: Ostrava má 100 tváří, focení s Lucou ve stylu StreetArtu

Fotoreport: Ostrava má 100 tváří, focení s Lucou ve stylu StreetArtu

Nad Ostravou se vznáší nádech historie a průmyslového ducha, který tvoří tuto jedinečnou část České republiky. Tento kus země skrývá nespočet krásných míst a příběhů, které stojí za pozornost. Nedávno jsme měli tu čest se vydat na průzkum pod Frýdlantské mosty v Ostravě, a přinesli Vám fotoreport, který kombinuje krásu tohoto města s ještě větší krásou - skvělou ženou Luckou a nádhernými kabelkami MANA MANA.

20230921_162843  20230921_164125

Ostrava je město, které má mnoho tváří. Můžete tu najít historické památky i technické památky. Tato místa připomínají, jak důležitou roli hrála Ostrava v průmyslovém rozvoji České republiky. Jsou však také místem, kde se město setkává s moderním uměním a kulturou.

Abychom zachytili krásu Ostravy a zároveň propojili tradici s modernou, rozhodli jsme se spojit síly krásné ženy a kabelky MANA MANA. Lucka je nejen krásnou, ale i nadanou ženou, která nás okouzlila svou přirozenou elegancí a sebedůvěrou. Vytvořili jsme takový malý artový mash-up během úterního odpoledne přímo uprostřed města a vytvořili zase něco nového, magického. 

20230921_164511   20230921_164718

Každá kabelka je unikátním uměleckým dílem, které spojuje tradiční řemeslnou práci s moderním designem. Každá fotografie zachycuje atmosféru tohoto místa a zároveň ukazuje, jak může móda a grafitti oživit každý prostor. Duše města - Tyto barevné a expresivní umělecké díla jsou jako duše města. Propojili jsme design MANA MANA tašek s streetartem. A toto je výsledek. Je to spojení tradice, moderního designu a místní kultury, které vytváří jedinečný styl pro každou příležitost.

20230921_165001   20230921_165519

 

Ostrava je město plné kontrastů a překvapení. Společně s Vámi bude dále odhalovat krásy tohoto města a úžasných lidí, co společně s námi tvoří. Další kráska, která s námi bude fotit je Veru. Těšte se společně s námi, co nového Vám zase odhalíme.

Tvořit nás baví. Důraz na preciznost, originalitu, styl, jednoduchost a kvalitní ruční zpracování se ze společnosti vytrácí. Chceme být výjimkou a přinést Vám to nejkvalitnější s perfektním servisem a přístupem, který je ojedinělý.

Myslím, že nám to i docela daří. Očíhněte, jaké nové kousky přibyly v kategoriích WOREK, LILY, SAWANA a další...

 

Mějte úžasný den Petra, DARECEKNAMIRU.CZ