PORADÍME VÁM JAKOU KABELKU, BATOH, ŠPERK SI KOUPIT NEBO DAROVAT.

Tvoříme. Fotíme. Testujeme.

PROČ KABELKY A DALŠÍ PRODUKTY TESTUJEME V REÁLNÉM SVĚTĚ?

Vyznáváme naši filozofii, že co bychom nenosili sami, to bychom nedoporučili ani vám. Zkrátka jsme jiný obchod. Obchod s lidskou tváří a individuálním přístupem. Testujeme produkty zátěžovými testy běžného života - chůzí do práce, do obchodu, na výlety i cestováním. Díky tomu se naše produkty můžete 100% spolehnout. Přicházíme s detailními popisky, videi o produktech a tipy, jak čistit výrobky, starat se o ně, a jak je nosit. Toto se nedozvíte na jiném webu ani v jiném obchodě. Tyto informace, videa a fotky získáte jen u nás. Proto víte, že nekupujete zajíce v pytli. A budete vždy spokojeni.

fotime (1)

 

PROČ TO DĚLÁME JINAK? PROČ JSME ZAČALI FOTIT VLASTNÍ FOTKY, PSANÍ FOTOREPORTŮ, ATD.?

Od roku 2014 jsme začali jezdit prodejní akce, festivaly a designové markety, kde jsme s Vámi potkávali osobně. Na produkty jste si mohli sáhnout, vyzkoušet je, udělat si názor a pobavit se osobně o všem po detailním ohlédnutí produktů. Tento přístup jsme chtěli přenést také do online prostoru. Proto jsme začali v roce 2023 po velkém restartu točit vlastní videa, dělat fotoreporty, psát blog a konzultace také na webu www.dareceknamiru.cz. Zákaznice nám dali jasnou odpověď, že tento kontent se jim líbí, proto jsme se rozhodli v tom pokračovat.

Cílem je neustále posouvat dále vaši spokojenost, proto testujeme kabelky přímo v reálném životě. A dáváme jim opravdu pořádně zabrat. Cestování, práce, nákupy, válení po zemi, praní, sušení a další. Ze všeho Vám dáváme echo na našem instagramovém kanále a na blogu. Snažíme se vás zapojit do testování a vylepšování produktů, proto sbíráme vaše fotky z výletů, komentáře ke zlepšení a dále. Jste našimi parťáky při tvorbě a skvělým zdrojem pro vylepšování popisků produktů. Náš jedinečný obsah můžete sledovat na našich sociálních sítích nebo přihlášením do našeho emailingu, který je jedinečný.

fotime 2 (1)

UNIKÁTNÍ TESTOVÁNÍ PRODUKTŮ MÁ PRO VÁS SPOUSTŮ BENEFITŮ

Jsme si vědomi, že dobrá fotka je půlka vaši budoucí spokojenosti. Nechceme, ať se produkty liší od reality, proto si dáváme opravdu záležet, ať jsou produkty identické. Autentické fotky jsou pro Vás vždy 100% spolehlivé. Nikdy tak nekupujete zajíce v pytli.

  • Informujeme Vás, co nejvíce to jde
  • Produkt se snažíme co nejlépe popsat a dát Vám informace, které se nedozvíte nikde jinde. Nahlédnete s námi do interiéru kabelky a vždy se dozvíte maximum informací. Také Vám odpovíme prakticky na jakýkoli dotaz k produktu, který Vás zajímá.
  • Víte, co kupujete
    Online nakupování je výborná věc, ale přesto si produkt tzv. neošaháte. Děláme to tedy za Vás. Přiblížíme Vám jej nejen zvenčí, ale také uvnitř. Testujeme a ukážeme Vám detaily a vychytávky každého produktu, jakoby jste je bez problému obhlídli naživo.

fotime 3 (1)

 

ABY JSTE BYLI NEUSTÁLE V OBRAZE, CO SE U NÁS DĚJE ... PŘIDEJTE SE DO NAŠÍ RODINY

Vytvořili jsme pro Vás speciální emailing, který není jen prodejní jak u jiných eshopů, ale také s pohledem do zákulisí, s možností dozvědět se o novinkách dříve než ostatní a spousty bonusového materiálu. Neváhej ani chvíli a připoj se do naší rodinky zdarma a čerpej inspirace.

fotime 4 (1)

 

POJĎTE SI SPOLEČNĚ S NÁMI VYBRAT SVOJI NOVOU KABELKU! ŠPERK! NEBO BATOH! JSME TVÁ RADOST Z OSTRAVY!

Asi už dobře víte, v čem jsme jiní a jak se snažíme, ať se Vám u nás dobře nakupuje. Pojďte se s námi podívat, co jsme si připravili.

www.dareceknamiru.cz