PORADÍME VÁM JAKOU KABELKU, BATOH, ŠPERK SI KOUPIT NEBO DAROVAT.

Údržba kabelky

ÚDRŽBA KABELKY

 

Aby vaše kabelka zůstala v dokonalém stavu, je nutné ji pravidelně udržovat. Pokud se na povrchu objeví pouze malá skvrna, stačí ji snadno vyčistit hadříkem nebo houbou a mýdlovou vodou. Pokud potřebujete použít čistící prostředek, volte ten určený pro jemné tkaniny a doplňte ho měkkým kartáčkem, například zubním kartáčkem. Dbejte na to, abyste nepoužívali agresivní čisticí prostředky, které by mohly poškodit materiál kabelky.

Většinu našich modelů kabelek je možné prát v pračce na programu s minimální otáčkou do 400, nízkou teplotou a nejkratším programem, maximálně 14 minut a bez ždímání. Po vyprání bude kabelka zcela mokrá a potřebuje až 1-2 dny na dokonalé usušení.

 

  • Nepoužívejte sušičku!
  • Nepoužívejte standardní dlouhé programy praní!
  • Nepoužívejte žehličku! 
  • Při čištění povrchu nepoužívejte chemické ani bělící prostředky!
  • Nečistěte vlhčenými ubrousky, rozrušují materiál!

 

Pokud se jedná o pevné modely kabelek, nedoporučujeme praní v pračkách s malým bubnem, hrozí poškození vnitřní výztuhy. Při čištění vždy odepněte kožený popruh.

 

PÉČE O KOŽENÉ PRVKY

Pro ošetření všech kožených prvků kabelky doporučujeme použít běžný bezbarvý přípravek určený na ošetřování kůže, například na obuvi. Tento typ přípravku zajistí, že kůže zůstane hebká a pružná, zároveň ochrání před vodou a jinými vnějšími vlivy. Důležité je použít bezbarvý přípravek, aby nedošlo k odbarvení nebo poškození designu kabelky. Před použitím přípravku si pozorně přečtěte návod, abyste zajistili správné použití.