AKCE 2+1 NA KVĚTINOVÉ ČELENKY. UŽIJ SI LÉTO NAPLNO.

O nás

ZJISTI, KDO JSME. Naše životní heslo: MILUJ A TVOŘ.

 

Jsi žena, která nechce ztrácet čas hledáním věcí v tašce a má ráda krásné věci? Potřebuješ trávit svůj den s rodinou, plněním povinností a potom se chceš alespoň chvilku bavit a mít čistou hlavu? Pak jsi u nás správně. Jsme na podobné vlně. Najdeš u nás to nejlepší a nejvybranější právě pro tebe.

Jen si to představ: Přijdeš z práce, uvaříš si kafíčko a chvíli nemusíš nic. To je ideální čas, jít se podívat po něčem pěkném a udělat si radost. 

Udělali jsme extra výběr za tebe, takže se na všechny vybrané kousky můžeš maximálně spolehnout.

o nás foto

 

Doručujeme kamkoli po světe. Vrácení zboží až do 90dní. 

Naše kabelky si oblíbily ženy po celém světe. Doručujeme do Ameriky, do Asie i Austrálie. Nic není problém. Vrácení nevhodného zboží možné až do 90 dní. Doprava zdarma od 1000Kč objednávky. Stále vylaďujeme balení balíčku k co nejvyšší Vaší spokojenosti.

Brown Bubbles Baby Photo Collage Square Pillow

 

 
Zákaznická podpora.
Víme, že rozhodnutí koupit si doplněk není otázkou minut, ale potřebujete poradit s detaily. Proto jsme tady pro Vás na online podpoře, emailu i telefonu.
 
Recenze, dělají rozdíly.
Milujeme naše zákaznice a nebojíme se zeptat, jak se výrobek líbí, případně co vylepšit. Často oslovíme klientky i třeba na ulici a zeptáme sem, jak jsou spokojeny. Točíme videorecenze a fotorecenze.

 

Testováno skutečnými ženami.

Jen zátěžový test dělá divy. Takže každý produkt testujeme, fotíme vlastní fotky a natáčíme videa. Pravidelně připravujeme fotoreporty točené v kulisách mého rodného města, které miluji, v Ostravě.

Brown Bubbles Baby Photo Collage Square Pillow (1)

 
 
Balíme s láskou a ohledem na přírodu.

Udržitelnost, ekologie a jak se věci vyrábí nám není jedno. Recyklujeme krabice. Repasujeme zboží u nás zakoupené. A šijeme z odpadového materiálu. Zapoj se s námi do EKO pohledu na svět a přispěj na zlepšení přírody v ČR.

Invidividuální přístup a vlastní projekty.

Každá žena může u nás být designérkou. Pracujeme s heslem miluj a tvoř. Proto umožňujeme zákaznicím, aby byly samy designérkou, a společně s námi si vytvořily vlastní originální model.

Rodina je nejvíc.

Založila jsem komunitu - RODINU MILOVNIC KABELEK. Sdružuje hlavně ženy s podobným zájmem o módu, kabelky a design. Můžete se také přihlásit do naší rodiny a sledovat cestu DARECEKNAMIRU, získávat tipy a triky jak na to, informace ze zákulisí a spoustu dalšího.

Course creator laptop iphone ipad mockup email header (2)

 

Blog. Nechte si poradit odborně a nakoukněte do detailů.

V detailech si povídáme o jednotlivých produktech, trendech v módě a tipech, jak se starat o produkty od nás. Buďte součástí našeho světa a podívejte se, co se u nás děje.

 

Jsem ráda, že jste došli na mé stránky DARECEKNAMIRU. Jsem milovnicí kabelek a handmadu. Proto jsem se před cca. 10 lety rozhodla přivézt do Česka a na Slovensko úžasné ručně šité kabelky MANA MANA, kabelky s vyměnitelnýma klopkama FARBOTKA, veganské HAIROO a další. Miluji cestování a při svých cestách objevuji nové značky, začínající umělce a designéry, kteří jsou na podobné pocitové vlně. 

Společně s jednotlivými designéry jsme vytvořili tandem, který chce českým ženám ukázat, že kabelka je láska a zamilovat se může opravdu každá. Produkty jsou směsicí lásky k handmadu, severské kultuře, minimalismu, jednoduchosti a prémiovým materiálům.

Brown and White Modern Fashion Banner Landscape (1)

 

Proč právě handmade kabelky? 

Kabelky jsou ušity od začátku do konce ve střední Evropě. Můžete očekávat prvotřídní kvalitu, precizní zpracování a individuální péči při šití každé tašky i batohu. Myslíme také na ekologii a udržitelnost. Proto excluzivní pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Opravy na taškách starých 5, 7 a více let pro nás nejsou problémem. Každá kabelka je ušita s láskou a individuálním přístupem k Vám. Proto neváhejte a napište nám, čím bychom ji mohli pro Vás vylepšit nebo lépe zpracovat.

 

 

Velmi si cením, že jste dorazili na mé stránky. Pojďme společně kouknout, co jsme si pro Vás připravili.
 
DÁREČEK NA MÍRU = Tvá radost z Ostravy
 
Mějte krásný den, budu Vašim poradcem při výběru Petra Rolová, DARECEKNAMIRU
 petra_1
 
LIMITO (77)
 
 LIMITO (70)