AKCE 2+1 NA KVĚTINOVÉ ČELENKY. UŽIJ SI LÉTO NAPLNO.

🌿 PODPORUJEME UDRŽITELNOST 🌿

Udržitelnost, ekologie a jak se věci vyrábí nám není jedno. Recyklujeme krabice. Repasujeme zboží u nás zakoupené. A šijeme z odpadového materiálu. Zapoj se s námi do EKO pohledu na svět a přispěj na zlepšení přírody v ČR.

👜 REPAS - udržitelnost - kabelky MANA MANA

Rádi bychom Vám představili službu REPAS, která Vaší oblíbené kabelce zajistí nesmrtelnost. Věnujeme pozornost tématu ekologie a snažíme se s každou kabelkou zacházet jako s květinou. Proto víme, že občas - jednou za pár let - je nutné kabelku nechat odborně zrenovovat, vyměnit popruhy nebo opotřebené díly.

Díky službě REPAS to nebude žádný problém. Kontaktujte nás a nechte si svoji oblíbenou kabelku zrenovovat, abyste jí mohli ještě dlouho nosit s pocitem, že přispíváte k ochraně životního prostředí.

mana-6-1-qx7rky-scaled-1920x1280

Kabelka není jen módní doplněk, ale i investice do budoucnosti. Vyberte si kvalitní a trvanlivý model, který přežije módní sezóny a bude Vám sloužit po mnoho let. Udržitelnost je totiž v módním průmyslu stále důležitější téma a my můžeme přispět k ochraně životního prostředí tím, že volíme kabelky vyrobené z ekologických materiálů a podporujeme značky, které dbají na udržitelnost svých produktů.

 
🌍 ZERO WASTE - zpracování zbytkového materiálu

U nás se nic nevyhazuje. Všechny odřezky a zbytky materiálu se snažíme přetvořit do nových produktů, které Vám budou dělat službu. Můžete u řady produktů najít sáčky, pytlíčky apod. ze zbytkového materiálu.241759793_4531523103560118_701606264738327437_n

 

♻️ REUSE - znovu použít

Snažíme se mít, co nejmenší ekologickou stopu. Proto pro Vás balíme balíky i do krabic, které jsou opakovaně použity a šetříme tím planetu. Snažíme se, aby balíky byly pro Vás vždy zabaleny krásně, ale není třeba, aby byly stále v novém. Občas krabice znovupoužijeme, vylepšíme je samolepkou nebo malůvkou a pošleme Vám je.

Photocentric Modern Discovery Call Booking Call To Action Facebook Cover_20240324_102253_0000

 

🌳 SÁZÍME ČESKO 

Téma ekologie, šetrného přístupu k přírodě nám není cizí. Láska ke všemu, co děláme nám ukázala, že je třeba podporovat projekty, které se snaží zlepšit naše žití a prostředí kolem nás. Proto jsme se zapojili do projektu - sázíme česko - kterého můžete být součástí a společně ozeleníme Česko. Budeme rádi, když se k nám připojíte.