PORADÍME VÁM JAKOU KABELKU, BATOH, ŠPERK SI KOUPIT NEBO DAROVAT.

Fotoreport: Ostrava má 100 tváří, focení s Lucou ve stylu StreetArtu

Nad Ostravou se vznáší nádech historie a průmyslového ducha, který tvoří tuto jedinečnou část České republiky. Tento kus země skrývá nespočet krásných míst a příběhů, které stojí za pozornost. Nedávno jsme měli tu čest se vydat na průzkum pod Frýdlantské mosty v Ostravě, a přinesli Vám fotoreport, který kombinuje krásu tohoto města s ještě větší krásou - skvělou ženou Luckou a nádhernými kabelkami MANA MANA.

20230921_162843  20230921_164125

Ostrava je město, které má mnoho tváří. Můžete tu najít historické památky i technické památky. Tato místa připomínají, jak důležitou roli hrála Ostrava v průmyslovém rozvoji České republiky. Jsou však také místem, kde se město setkává s moderním uměním a kulturou.

Abychom zachytili krásu Ostravy a zároveň propojili tradici s modernou, rozhodli jsme se spojit síly krásné ženy a kabelky MANA MANA. Lucka je nejen krásnou, ale i nadanou ženou, která nás okouzlila svou přirozenou elegancí a sebedůvěrou. Vytvořili jsme takový malý artový mash-up během úterního odpoledne přímo uprostřed města a vytvořili zase něco nového, magického. 

20230921_164511   20230921_164718

Každá kabelka je unikátním uměleckým dílem, které spojuje tradiční řemeslnou práci s moderním designem. Každá fotografie zachycuje atmosféru tohoto místa a zároveň ukazuje, jak může móda a grafitti oživit každý prostor. Duše města - Tyto barevné a expresivní umělecké díla jsou jako duše města. Propojili jsme design MANA MANA tašek s streetartem. A toto je výsledek. Je to spojení tradice, moderního designu a místní kultury, které vytváří jedinečný styl pro každou příležitost.

20230921_165001   20230921_165519

 

Ostrava je město plné kontrastů a překvapení. Společně s Vámi bude dále odhalovat krásy tohoto města a úžasných lidí, co společně s námi tvoří. Další kráska, která s námi bude fotit je Veru. Těšte se společně s námi, co nového Vám zase odhalíme.

Tvořit nás baví. Důraz na preciznost, originalitu, styl, jednoduchost a kvalitní ruční zpracování se ze společnosti vytrácí. Chceme být výjimkou a přinést Vám to nejkvalitnější s perfektním servisem a přístupem, který je ojedinělý.

Myslím, že nám to i docela daří. Očíhněte, jaké nové kousky přibyly v kategoriích WOREK, LILY, SAWANA a další...

 

Mějte úžasný den Petra, DARECEKNAMIRU.CZ