PORADÍME VÁM JAKOU KABELKU, BATOH, ŠPERK SI KOUPIT NEBO DAROVAT.

Věrnost a tvoření s námi se vyplácí

Bonusový program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. S naším novým bonusovým programem můžete sbírat body a tyto body využít jako slevu na své další nákupy. Zde je několik klíčových informací o tom, jak náš bonusový program funguje:

 1. Sbírejte body (dárečky)
  Když nakupujete na našem e-shopu, nejenže získáváte skvělé produkty, ale také získáváte body jako odměnu za vaši věrnost. Tyto body se automaticky připisují na váš věrnostní účet, což znamená, že čím více nakupujete, tím více bodů budete mít k dispozici. Sbírání bodů je jednoduché a přináší vám další výhody při vašich následných nákupech.
 2. Body za nákupy = dárečky za nákupy (bod se u nás nazývá dáreček)
  Body za nákupy se vám přičtou do vašeho konta ihned po uhrazení objednávky. Množství získaných bodů je vypočítáno kurzem,
  kde 1 dáreček získáte za 4.1 EUR nebo 100 CZK Návrh bez názvu (67)
 3. Další aktivity
  Kromě nákupů můžete získávat body také za následující aktivity.

  Aktivita Počet bodů
  Registrace 1 dáreček
  Svátek 1 dáreček
  Narozeniny 1 dáreček
  Výročí registrace 1 dáreček
  Zaslání fotky, jak Vám nakoupený výrobek sluší na email nebo zprávou na naše sociální sítě  2 dárečky
  Vytvoření recenze 2 dárečky

 4. Využijte své body
  Když budete mít dostatečný počet bodů, můžete je využít jako slevu na své další nákupy na našem e-shopu. To znamená, že budete moci nakupovat za nižší ceny nebo dokonce získat produkty zdarma. Vaše sleva bude vypočtena kurzem, kde 1 dáreček rovná se slevě 0.123 EUR nebo 3 CZK.
  Neregistrovaní zákazníci mohou také sbírat a uplatňovat body. Neregistrovaným zákazníkům pošleme e-mail s PIN kódem, který použijí pro uplatnění bodů.

 5. Sledujte svůj pokrok
  Po přihlášení do svého účtu můžete kdykoli zkontrolovat svůj aktuální stav bodů a historii svých transakcí na našem e-shopu. To vám umožní být vždy dobře informovanými a využívat všechny výhody našeho věrnostního programu. Aktualizace bodů provádíme každý den.

 6. Platnost bodů
  Platnost Vašich bonusových bodů je neomezená.

 7. Kombinace slev
  Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

 8. Vrácení zboží
  Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

 9. Další informace
  Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

 10. Výběr odměn - speciální produkty, které si můžete vybrat jako odměnu 
  Vytvořili jsme pro Vás speciální kategorii doprovodných produktů a služeb, kde můžete své nasbírané dárečky lehce proměnit za reálné dárečky.

Naším cílem je odměnit vás za vaši věrnost, tvoření nápadů společně s námi a podpořit vás v nákupech na našem e-shopu. Bonusový program je naší cestou, jak vám poděkovat za vaši podporu a věrnost. Takže začněte sbírat body a užívejte si výhody našeho bonusového programu ještě dnes!

Děkujeme, že jste s námi.

Petra, dareceknamiru.cz a manamana-czech.cz

Beige Feminine Portrait Inspiration Quote Instagram Post

Používáme Bonusový systém Ellity