JARNÍ NOVINKY PRÁVĚ SKLADEM! Nakoukni do sekce JARO 2024!

ODMĚNA PRO RODINU MILOVNIC KABELEK

Děkujeme, že jste součástí naší rodiny!

Jsme RODINA! Jsme tvá rodina z Ostravy! Rodina milovnic kabelek.

 

Jako zvláštní poděkování našim novým členům rodiny milovnic kabelek nabízíme zdarma motivační kalendář. Napíšete přání a budete sledovat, jak se plní.

Motivační_kalendář_-_duben kalendář květen

 

Pokud nás ještě neznáte, tak jsme partička nadšenců, co milují design, kabelky a vše kolem. Osobně se s Vámi potkáváme na akcích (marketech, festivalech, workshopech, prezentacích, aj.) přes 10 let. Hlavní postavou celého projektu jsem já, Petra Rolová. V roce 2023 po velkém restartu, jak životním, tak pracovním, jsem vytvořila nový eshop www.manamana-czech.cz a www.dareceknamiru.cz , na kterém Vás srdečně vítám.

Kdo mne zná ví, že jdu do všeho naplno, tzv. z 0 na 100. Pořád se snažím tvořit a posouvat nápady dál. Proto mne napadl nápad - vytvořit svou rodinu milovnic kabelek. Chtěla bych Vás přizvat do své rodinky, ať i vy se dozvíte novinky ze světa kabelek a designu, poznáte zákulisí naší tvorby, více informací o designování a focení jednotlivých kolekcí, akcích které pro Vás chystáme a spoustu dalšího ... PŘIDEJ SE DO NAŠÍ RODINY MILOVNIC KABELEK A ZÍSKEJ NYNÍ ZDARMA DÁREČEK V PODOBĚ MOTIVAČNÍHO KALENDÁŘE